הזמנת לוקר

שאלות ותשובות

מי משכיר את הלוקרים?

את הלוקרים מספקת חברת לוקר אמבין בע"מ החברה עוסקת בתחום השכרת ומכירת לוקרים לבתי ספר ומוסדות חינוך שונים בכל רחבי הארץ. לוקר אמבין, הינה הגדולה והמובילה בארץ בתחום זה ולה מוניטין רב בקרב בתי הספר, מוסדות החינוך השונים והתלמידים. לוקר אמבין מספקת שירותי השכרה, ניהול ואחזקה לעשרות אלפי תלמידים בלמעלה מ – 500 בתי ספר שונים בכל רחבי הארץ, מיטבתה בדרום ועד קריית שמונה בצפון

 

איך שוכרים את הלוקר?

דרך אתר האינטרנט - עוד בביה"ס רישמו לעצמכם את המתחם (אזור) ומספר הלוקר שעושה לכם את זה, כנסו לאתר האינטרנט http://www.locker-ambin.co.il/ ולחצו על הכפתור "הזמן לוקר", בחרו את הישוב בו אתם לומדים ואת שם ביה"ס שלכם, סמנו את המתחם ואת הלוקר שרשמתם לעצמכם, הכניסו את פרטי כרטיס האשראי ופרטים אישיים ותהנו מהלוקר שלכם. ע"י נציג לוקר אמבין- כאשר הוא נמצא בבית הספר. באמצעות הטלפון - מתקשרים למרכז שירות ההזמנות והלקוחות של לוקר אמבין. בטלפון: 1599-54-54-50

 

איך נועלים את הלוקר?

אין צורך במפתח – כל תלמיד מקבל מנעול קומבינציה עם קוד בעל שלושה מספרים, הקוד הוא אישי ונמסר רק לבעל הלוקר.

 

איך עוזרים לתלמידים לא לשכוח דברים בלוקר?

הרגל פשוט: יש שיעורים מכניסים לתיק, אין שיעורים מכניסים ללוקר.

 

מה קורה אם שכחתי את הקוד? או אם אני לא מצליח לפתוח את הלוקר?
דרך הטלפון - מתקשרים למרכז שירות הלקוחות של לוקר אמבין ולאחר מספר סימני זיהוי, מאתרים את הקוד השייך לכם. בכל מקרה של תקלה, שלא ניתן לפתור טלפונית, יגיע נציג שירות של לוקר אמבין. לבית הספר כדי לסייע לתלמידים. ללוקר אמבין נציגי שירות בכל הארץ המבקרים בבתי ספר מידי יום ביומו.

 

מה עלי לעשות במקרה של ונדליזם ללוקר וכיצד אני יכול לתקן את הלוקר?

הלוקרים של לוקר אמבין מיוצרים בפיתוח מיוחד ובלעדי לבתי ספר. הלוקרים עמידים וחזקים. במידה ובכל זאת נעשתה חבלה במזיד ו/או בשוגג, יש להודיע בהקדם האפשרי למוקד שירות הלקוחות של לוקר אמבין ונציג השירות יגיע לטפל בבעיה. הכול בחינם וכלול במחיר השכירות.

 

מהו המיקום בו נמצא הלוקר?

מיקום הלוקרים נקבע בתאום עם הנהלת בית הספר בהתאם למבנה ובהתאם לתקני הבטיחות להם אנו מחוייבים. בכפוף לאמור, הלוקרים ממוקמים כך שכל תלמיד יקבל לוקר במקום הקרוב לכיתתו.

 

האם ניתן לשכור לוקר עבור שני תלמידים במשותף?

כן ובמחיר של לוקר אחד.

 

מהו גודל הלוקר?

הלוקר גדול מספיק כדי לאחסן בו קלסרים, אטלס, כדור-רגל את התיק כולו. המידות ביסודי: 30X40X45 בתיכון: 30X40X60

 

האם ניתן לבטל את השכרת הלוקר בכל שלב והאם מקבלים זיכוי כספי?

כן, ניתן לבטל בכל שלב. תלמיד שיבטל יחויב בסכום היחסי ולא פחות מ - 50 ש"ח ובלבד שהודעת הביטול התקבלה עד הראשון למרץ בכל שנה. התקבלה הודעת הביטול לאחר הראשון למרץ לא יהיה זכאי הלקוח להחזר כספי.

מה זה דמי שימוש עבור המנעול? למה צריך לשלם את זה ואיך מקבלים את הכסף בחזרה?

כדי להוזיל את העלויות לתלמידים ובכל זאת לספק להם מנעולים איכותיים ועמידים, אנו גובים רק דמי שימוש במקום דמי שכירות. דמי השימוש משולמים באופן חד פעמי. לוקר אמבין מעניקה למנעול אחריות לכל החיים. אנו נחליף ונתקן על חשבוננו כל מנעול שניזוק ולא משנה כיצד. בכל שלב שתלמיד ו/או הורי התלמיד מעוניינים להפסיק לשכור לוקר, עליהם לפנות ללוקר אמבין ,תוך שנה מסיום תקופת ההתקשרות כדי שיוחזרו להם דמי השימוש למנעול. דמי השימוש מוחזרים בהעברה בנקאית לחשבון הבנק של ההורים.

 

מתי מפנים את הלוקר ואיך עושים את זה?

יש לפנות את הלוקרים מחפצים אישיים כולל תמונות, מדבקות וכו' עד שלושה ימים לפני סיום הלימודים ולהשאיר אותו נעול עם המנעול שניתן לכם על הלוקר. תא שיימצא ללא מנעול יחויב בעליו ב - 25 ש"ח. תא שיימצאו בו חפצים - יפונה ללא כל אחריות מצד "לוקר אמבין" תכולתו תועבר למחסן בית הספר או למחסני "לוקר אמבין". קבלת הציוד ממחסני "לוקר אמבין" תחויב בעלות אחסנה. "לוקר אמבין" תחליף, תנקה ותחדש את הלוקרים לקראת שנת הלימודים הבאה. תלמידים ששילמו בגין לוקר עד סוף השנה הבאה, יפנו גם הם את הלוקר ויקבלו בתחילת שנה לוקר חדש בהתאם למיקום בו ילמדו. תלמידים המסיימים את השימוש בלוקר ולא ממשיכים בשנה הבאה ו/או לא מעבירים זכותם לאחר, יודיעו ל"לוקר אמבין" טלפונית במהלך החופש הגדול בכדי לקבל את דמי השימוש ישירות לחשבון הבנק של ההורים.